Jocurile Olimpice

Toyota reintră în joc După ce Țiriac și Hyundai s-au băgat în față, Toyota a anunțat oficial cu ce  mașini  îi va premia pe medaliații de la JO Paris 2024
20:25

Toyota reintră în jocDupă ce Țiriac și Hyundai s-au băgat în față, Toyota a anunțat oficial cu ce mașini îi va premia pe medaliații de la JO Paris 2024

Citește mai mult
Toyota reintră în joc După ce Țiriac și Hyundai s-au băgat în față, Toyota a anunțat oficial cu ce  mașini îi va premia pe medaliații de la JO Paris 2024
Jocurile Paralimpice  Paris 2024 a luat sfârșit:  România  s-a clasat pe locul 61!
00:27

Jocurile Paralimpice Paris 2024 a luat sfârșit: România s-a clasat pe locul 61!

Jocurile Paralimpice A câștigat aurul cu record, dar a fost descalificat după ce a făcut  gesturi  revoltătoare
08.09

Jocurile ParalimpiceA câștigat aurul cu record, dar a fost descalificat după ce a făcut gesturi revoltătoare

Jocurile Paralimpice A câștigat aurul cu record, dar a fost descalificat după ce a făcut gesturi  revoltătoare
„Încă avem de învățat de la el” Povestea lui  Alexandru Bologa , proaspătul campion paralimpic al României: „La 6 ani mi-am pierdut vederea”
07.09

„Încă avem de învățat de la el”Povestea lui Alexandru Bologa, proaspătul campion paralimpic al României: „La 6 ani mi-am pierdut vederea”

„Încă avem de învățat de la el” Povestea lui Alexandru Bologa , proaspătul campion paralimpic al României: „La 6 ani mi-am pierdut vederea”
A DOUA MEDALIE  Camelia Ciripan a luat  bronz  la tenis de masă, la Jocurile Paralimpice
07.09

A DOUA MEDALIE Camelia Ciripan a luat bronz la tenis de masă, la Jocurile Paralimpice

A DOUA MEDALIE  Camelia Ciripan a luat bronz la tenis de masă, la Jocurile Paralimpice
Dincolo de limite!   Alexandru Bologa  a devenit campion paralimpic la judo: e singurul sportiv din România cu deficiență totală de vedere
06.09

Dincolo de limite! Alexandru Bologa a devenit campion paralimpic la judo: e singurul sportiv din România cu deficiență totală de vedere

Medalie asigurată   Alexandru Bologa,  în finală la Jocurile Paralimpice
06.09

Medalie asigurată Alexandru Bologa, în finală la Jocurile Paralimpice

alt-text
05.09

TragedieRebecca Cheptegei, atletă care a participat la JO, a murit după ce a fost incendiată de iubitul ei

Tragedie Rebecca Cheptegei, atletă care a participat la JO, a murit după ce a fost incendiată de iubitul ei
alt-text
04.09

Medalie asigurată Camelia Ciripan s-a calificat în semifinale la tenis de masă, la Jocurile Paralimpice