Przejdź do zawartości
Menu główne
Menu główne
przypnij
ukryj
Nawigacja
Strona główna
Losuj artykuł
Kategorie artykułów
Najlepsze artykuły
Częste pytania (FAQ)
Dla czytelników
O Wikipedii
Kontakt
Wspomóż Wikipedię
Dla wikipedystów
Pierwsze kroki
Portal wikipedystów
Ogłoszenia
Zasady
Pomoc
Ostatnie zmiany
Szukaj
Szukaj
Wygląd
Utwórz konto
Zaloguj się
Narzędzia osobiste
Utwórz konto
Zaloguj się
Strony dla anonimowych edytorów
dowiedz się więcej
Edycje
Dyskusja
Spis treści
przypnij
ukryj
Początek
1
Grupa A
Przełącz podsekcję Grupa A
1.1
Mali
1.2
Tunezja
1.3
Zair
2
Grupa B
Przełącz podsekcję Grupa B
2.1
Egipt
2.2
Gabon
2.3
Nigeria
3
Grupa C
Przełącz podsekcję Grupa C
3.1
Wybrzeże Kości Słoniowej
3.2
Sierra Leone
3.3
Zambia
4
Grupa D
Przełącz podsekcję Grupa D
4.1
Ghana
4.2
Gwinea
4.3
Senegal
Przełącz stan spisu treści
Puchar Narodów Afryki 1994 (składy)
3 języki
English
Español
Tiếng Việt
Edytuj linki
Artykuł
Dyskusja
polski
Czytaj
Edytuj
Edytuj kod źródłowy
Wyświetl historię
Narzędzia
Narzędzia
przypnij
ukryj
Działania
Czytaj
Edytuj
Edytuj kod źródłowy
Wyświetl historię
Ogólne
Linkujące
Zmiany w linkowanych
Prześlij plik
Strony specjalne
Link do tej wersji
Informacje o tej stronie
Cytowanie tego artykułu
Zobacz skrócony adres URL
Pobierz kod QR
Element Wikidanych
Drukuj lub eksportuj
Utwórz książkę
Pobierz jako PDF
Wersja do druku
Wygląd
przypnij
ukryj
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Składy drużyn występujących podczas
Pucharu Narodów Afryki 1994
rozgrywanego w
Tunezji
.
Grupa A
[
edytuj
|
edytuj kod
]
Mali
[
edytuj
|
edytuj kod
]
#
Pozycja
Imię i nazwisko
Data urodzenia
Mecze/Gole na turnieju
Klub
Bramkarz
Ousmane Farota
5/0
Stade Malien Bamako
Bramkarz
Karamoko Keita
0/0
Garges
Obrońca
Dramane Dembelé
0/0
Djoliba Athletic Club
Obrońca
Yatouma Diop
3/0
Stade Malien Bamako
Obrońca
Oumar Guindo
2/0
Djoliba Athletic Club
Obrońca
Moussa Keita
5/0
Crédit Agricole
Obrońca
Souleymane Sangaré
4/0
AS Real Bamako
Obrońca
Abdoul Karim Sidibé
1/0
Djoliba Athletic Club
Obrońca
Mobido Sidibé
4/1
USFAS Bamako
Pomocnik
Amadou Pathé Diallo
5/1
Clube Desportivo e Recreativo Quarteirense
Pomocnik
Demba N’Diaye
3/0
FA Île-Rousse
Pomocnik
Habib Sangaré
3/0
Sohan SC
Pomocnik
Sékou Sangaré
5/0
AJ Auxerre
Pomocnik
Ibrahim Sory Touré
3/0
Stade Malien Bamako
Pomocnik
Abdoulaye Traoré
4/0
SS Saint-Pauloise
Pomocnik
Brehima Traoré
3/0
AS Mande
Napastnik
Soro Camara
0/0
Bitou Segou
Napastnik
Fernand Coulibaly
1 sierpnia
1971
4/1
Al-Wahda FC (Mecca)
Napastnik
Makan Keita
0/0
Djoliba Athletic Club
Napastnik
Ousmane Soumano
3/0
bez klubu
Napastnik
Soumaila Traoré
3/1
Raja Casablanca
Napastnik
Bassala Touré
21 lutego
1976
4/0
Kawkab Marrakech
Trener
Mamadou Keita
Tunezja
[
edytuj
|
edytuj kod
]
#
Pozycja
Imię i nazwisko
Data urodzenia
Mecze/Gole na turnieju
Klub
Bramkarz
Ali Boumnijel
13 kwietnia
1966
0/0
FC Gueugnon
Bramkarz
Chokri El Ouaer
15 sierpnia
1966
2/0
Espérance Tunis
Bramkarz
Radhouane Salhi
18 grudnia
1967
0/0
Étoile Sportive du Sahel
Obrońca
Mounir Boukadida
24 października
1967
0/0
Étoile Sportive du Sahel
Obrońca
Taoufik Hicheri
1/0
Vitória SC
Obrońca
Mohamed Ali Mahjoubi
2/0
Espérance Tunis
Obrońca
Imed Mizouri
2/0
Étoile Sportive du Sahel
Obrońca
Mourad Okbi
2/0
Al-Ahli Dżudda
Obrońca
Ahmed Souissi
0/0
CA Bizertin
Obrońca
Tarek Thabet
16 sierpnia
1971
2/0
Espérance Tunis
Obrońca
Mohamed Trabelsi
7 lutego
1968
0/0
Océano Club de Kerkennah
Pomocnik
Lofti Ben Sassi
0/0
Olympique Béja
Pomocnik
Raouf Bouzaiene
16 sierpnia
1970
2/0
Laval
Pomocnik
Sirajeddine Chihi
16 kwietnia
1970
0/0
Espérance Tunis
Pomocnik
Mourad Gharbi
1/0
CA Bizertin
Pomocnik
Adel Sellimi
16 listopada
1972
2/0
Club Africain Tunis
Pomocnik
Samir Sellimi
1/0
Club Africain Tunis
Pomocnik
Skander Souayah
20 listopada
1972
2/0
Club Sportif Sfaxien
Napastnik
Ayadi Hamrouni
2/0
Espérance Tunis
Napastnik
Jameleddine Limam
11 czerwca
1967
1/0
Stade Tunisien
Napastnik
Faouzi Rouissi
26 marca
1971
2/1
SM Caen
Napastnik
Ziad Tlemçani
10 maja
1963
2/0
Vitória SC
Trenerzy
Youssef Zouaoui
i
Faouzi Benzerti
Zair
[
edytuj
|
edytuj kod
]
#
Pozycja
Imię i nazwisko
Data urodzenia
Mecze/Gole na turnieju
Klub
Bramkarz
Kasango Mpia
1/0
Daring Club Motema Pembe
Bramkarz
Bulayima Mukuayanzo
2/0
Feyenoord Rotterdam
Bramkarz
Bilolo Tambwe
1/0
AS Vita Club
Obrońca
Ntumba Danga
2/0
K.F.C. Lommel S.K.
Obrońca
Kabwe Kasongo
31 lipca
1970
3/0
Daring Club Motema Pembe
Obrońca
Epangala Lokose
3/0
AS Vita Club
Obrońca
Loukima Tamoukini
2/0
AS Vita Club
Obrońca
Mbaki Makengo
1/0
Hoogstraten VV
Obrońca
Mansoni Ngombo
3/0
R.F.C. Seraing
Obrońca
José Nzau
2/0
Racing Club de France
Pomocnik
Basaúla Lemba
3/1
Vitória SC
Pomocnik
Kubu Lembi
1/0
Royal Antwerp FC
Pomocnik
Lugomgola Mateso
1/0
KFC Diest
Pomocnik
Jean-Claude Mukanya
1 maja
1968
2/0
K.V.S.K. United Overpelt-Lommel
Pomocnik
Mbote N’Dinga
3/0
Vitória SC
Pomocnik
Yoko Ngwengwe
0/0
Daring Club Motema Pembe
Napastnik
Elos Elonga-Ekakia
5 lutego
1974
1/0
KSK Beveren
Napastnik
Roger Lukaku
3/0
R.F.C. Seraing
Napastnik
Mayo Mbunga
0/0
AS Dragons
Napastnik
Didier Simba-Ekanza
1/0
Beerschot Antwerpia
Napastnik
Ngoy N’Sumbu
2/1
Germinal Beerschot Antwerpia
Napastnik
Bunene Ngaduane
30 czerwca
1972
0/0
QwaQwa Stars
Trener
Pierre Kalala Mukendi
Grupa B
[
edytuj
|
edytuj kod
]
Egipt
[
edytuj
|
edytuj kod
]
#
Pozycja
Imię i nazwisko
Data urodzenia
Mecze/Gole na turnieju
Klub
Bramkarz
Saafane El-Saghir
0/0
Ismaily SC
Bramkarz
Hussein El-Sayed
0/0
Zamalek Sporting Club
Bramkarz
Ahmed Shobair
28 września
1960
3/0
Al-Ahly Kair
Obrońca
Mohamed Abdelghelil
0/0
Al-Ahly Kair
Obrońca
Hamza El-Gamal
3/1
Ismaily SC
Obrońca
Islam Fathi
3/0
Canal FC
Obrońca
Fawzi Gamal
3/0
Ismaily SC
Obrońca
Ashraf Kasem
25 lipca
1966
3/0
Al-Hilal
Obrońca
Talaat Mansour
3/0
Zamalek Sporting Club
Obrońca
Hany Ramzy
10 marca
1969
1/0
Neuchâtel Xamax
Obrońca
Mohamed Youssef
9 października
1970
0/0
Al-Ahly Kair
Pomocnik
Reda Abdel Al
2/0
Al-Ahly Kair
Pomocnik
Fekri Al-Saghir
3/0
Ismaily SC
Pomocnik
Khaled El-Gandour
0/0
Zamalek Sporting Club
Pomocnik
Ahmed El-Kass
8 lipca
1965
3/0
El-Olympi
Pomocnik
Yasser Rayan
3/0
Al-Ahly Kair
Pomocnik
Ali Yahia
0/0
Canal FC
Pomocnik
Ashraf Youssef
0/0
Zamalek Sporting Club
Napastnik
Ibrahim El-Masry
0/0
El-Masry
Napastnik
Ayman Mansour
9 września
1963
3/1
Zamalek Sporting Club
Napastnik
Mohamed Ramadhan
2/0
Al-Ahly Kair
Napastnik
Bashir Abdel Samad
3/2
Ismaily SC
Trener
Ismail Taha
Gabon
[
edytuj
|
edytuj kod
]
#
Pozycja
Imię i nazwisko
Data urodzenia
Mecze/Gole na turnieju
Klub
Bramkarz
Claude Babé
0/0
AS Sogara
Bramkarz
Germain Mendome
21 sierpnia
1970
2/0
AS Sogara
Bramkarz
Amel Rolenga
0/0
US Mbilinga
Obrońca
François Amégasse
10 października
1965
2/0
US Mbilinga
Obrońca
Pierre Aubameyang
29 maja
1965
2/0
Le Havre AC
Obrońca
Michel Biyoghe
0/0
Petrosport
Obrońca
Francis Koumba
0/0
Petrosport
Obrońca
Tristan Mombo
2/0
US Mbilinga
Obrońca
Parfait N’Dong
2/0
US Mbilinga
Obrońca
Adrien Nkoumba
0/0
AS Sogara
Obrońca
Thierry Retoa
1/0
AS Sogara
Pomocnik
Etienne Kassa-Ngoma
2/0
AS Sogara
Pomocnik
Jean Moutsinga
1/0
Pomocnik
Germain Mintsa
0/0
FC 105 Libreville
Pomocnik
Jean-Daniel Ndong Nzé
2/0
Petrosport
Pomocnik
Placide Nyangala
1/0
Aurillac FCA
Pomocnik
Valéry Ondo
2/0
US Mbilinga
Pomocnik
Jacques Pigna
0/0
AS Mangasport
Napastnik
Brice Mackaya
2/0
Petrosport
Napastnik
Régis Manon
1/0
FC 105 Libreville
Napastnik
Guy Roger Nzamba
13 lipca
1970
2/0
FC Mulhouse
Napastnik
Jonas Ogandaga
1/0
AS Sogara
Trener
Jean Thissen
Nigeria
[
edytuj
|
edytuj kod
]
#
Pozycja
Imię i nazwisko
Data urodzenia
Mecze/Gole na turnieju
Klub
Bramkarz
Wilfred Agbonavbare
5 października
1966
0/0
Rayo Vallecano
Bramkarz
Alloysius Agu
12 lipca
1967
0/0
RFC Liège
1
Bramkarz
Peter Rufai
26 sierpnia
1963
5/0
Go Ahead Eagles
2
Obrońca
Augustine Eguavoen
19 sierpnia
1965
4/0
KV Kortrijk
3
Obrońca
Benedict Iroha
29 listopada
1969
5/1
Vitesse Arnhem
4
Obrońca
Stephen Keshi
31 stycznia
1962
2/0
bez klubu
5
Obrońca
Uche Okechukwu
27 września
1967
5/0
Fenerbahçe SK
Obrońca
Isaac Semitoje
1/0
Iwuanyanwu Nationale
19
Obrońca
Nduka Ugbade
6 września
1969
3/0
bez klubu
Obrońca
Uche Okafor
8 sierpnia
1967
5/0
Hannover 96
Pomocnik
Mutiu Adepoju
22 grudnia
1970
3/1
Racing Santander
Pomocnik
Fuludu Edema
0/0
BCC Lions Gboko
Pomocnik
Efan Ekoku
8 czerwca
1967
1/0
Norwich City F.C.
7
Pomocnik
Finidi George
15 kwietnia
1971
3/0
AFC Ajax
10
Pomocnik
Jay-Jay Okocha
14 sierpnia
1973
3/0
Eintracht Frankfurt
8
Pomocnik
Thompson Oliha
4 października
1968
3/0
bez klubu
15
Pomocnik
Sunday Oliseh
4 września
1974
4/0
RFC Liège
11
Pomocnik
Emmanuel Amunike
25 grudnia
1970
1/2
Zamalek Sporting Club
14
Napastnik
Daniel Amokachi
30 grudnia
1972
5/0
Club Brugge
Napastnik
Victor Ikpeba
12 czerwca
1973
1/0
AS Monaco
Napastnik
Samson Siasia
14 sierpnia
1967
4/0
FC Nantes
9
Napastnik
Rashidi Yekini
23 października
1963
5/5
Vitória Setúbal
Trener
Clemens Westerhof
Grupa C
[
edytuj
|
edytuj kod
]
Wybrzeże Kości Słoniowej
[
edytuj
|
edytuj kod
]
#
Pozycja
Imię i nazwisko
Data urodzenia
Mecze/Gole na turnieju
Klub
Bramkarz
Alain Gouaméné
15 czerwca
1966
5/0
ASEC Mimosas
Bramkarz
Losseni Konaté
29 grudnia
1972
0/0
ASEC Mimosas
Bramkarz
Macaire Obou
0/0
Africa Sports Abidżan
Obrońca
Sam Abouo
5/0
ASEC Mimosas
Obrońca
Lassina Dao
6 lutego
1971
4/0
ASEC Mimosas
Obrońca
Vilasco Fallet
4/0
ASEC Mimosas
Obrońca
Jean-Marie Gbahou
0/0
ASEC Mimosas
Obrońca
Arsène Hobou
3/0
Africa Sports Abidżan
Obrońca
Basile Aka Kouamé
4/0
ASEC Mimosas
Pomocnik
Célestin Amani
1/0
Africa Sports Abidżan
Pomocnik
Aliou Siby Badra
2/0
ASEC Mimosas
Pomocnik
Yacouba Comara
1/0
Africa Sports Abidżan
Pomocnik
Tchiressoua Guel
27 grudnia
1975
5/1
ASEC Mimosas
Pomocnik
Adama Koné Clofie
26 lipca
1969
1/1
ASEC Mimosas
Pomocnik
Serge Maguy
20 października
1970
4/0
Atlético Madryt
Pomocnik
Donald-Olivier Sié
3 kwietnia
1970
5/1
ASEC Mimosas
Napastnik
Yao Lambert Amani
3/0
Africa Sports Abidżan
Napastnik
Eugène Beugré Yago
3/0
Africa Sports Abidżan
Napastnik
Michel Bassolé
4/2
ASEC Mimosas
Napastnik
Ahmed Ouattara
2/1
Africa Sports Abidżan
Napastnik
Joël Tiéhi
12 czerwca
1964
4/4
Le Havre AC
Napastnik
Abdoulaye Traoré
4 marca
1967
4/1
ASEC Mimosas
Trener
Henryk Kasperczak
Sierra Leone
[
edytuj
|
edytuj kod
]
#
Pozycja
Imię i nazwisko
Data urodzenia
Mecze/Gole na turnieju
Klub
Bramkarz
Brima Kamara
0/0
East End Lions
Bramkarz
Osaid Marah
2/0
KVK Tienen
Obrońca
Vannie Bockarie
0/0
Kamboi Eagles
Obrońca
Kemokai Kallon
17 marca
1972
2/0
AS Kaloum Star
Obrońca
Abubakar Kamara
2/0
East End Lions
Obrońca
Mohamed Kanu
5 lipca
1968
2/0
VC Eendracht Aalst 2002
Obrońca
Basiru King
1/0
Union Duala
Obrońca
Mohamed Mansaray
2/0
K. Boom F.C.
Obrońca
Abdoulay Sessay
1/0
Ports Authority
Pomocnik
Lamine Bangura
1/0
Horoya AC
Pomocnik
Abdul Thompson Conteh
2 lipca
1970
1/0
Georgetown Cobras
Pomocnik
Lamine Conteh
17 stycznia
1976
1/0
Beerschot Antwerpia
Pomocnik
Abu Kanu
31 marca
1972
1/0
East End Lions
Pomocnik
Amidu Karim
1/0
Mighty Blackpool
Pomocnik
Ibrahim Koroma
1/0
K. Boom F.C.
Pomocnik
John Sama
2/0
Gezan Attuhama
Pomocnik
Matthews Tieh
0/0
Mighty Blackpool
Napastnik
Leslie Allen
1/0
US Mbilinga
Napastnik
Kassim Conteh
0/0
East End Lions
Napastnik
Brima George
1/0
Diamond Stars
Napastnik
Musa Kanu
2/0
KSC Lokeren
Napastnik
John Gbassay Sessay
2/0
Vitória Setúbal
Trener
Raymond Zarpanelian
Zambia
[
edytuj
|
edytuj kod
]
#
Pozycja
Imię i nazwisko
Data urodzenia
Mecze/Gole na turnieju
Klub
Bramkarz
John Mubanga
0/0
Nkana Red Devils
Bramkarz
Martin Mwamba
6 listopada
1964
1/0
Power Dynamos Kitwe
Bramkarz
James Phiri
13 lutego
1968
4/0
Zanaco FC
Obrońca
Aggrey Chitangi
5 czerwca
1964
5/0
Power Dynamos Kitwe
Obrońca
Harrison Chongo
5 czerwca
1969
5/0
Al-Tuum
Obrońca
Elijah Litana
5 grudnia
1970
5/2
Roan United
Obrońca
Mordon Malitoli
5 sierpnia
1968
2/0
Nkana Red Devils
Obrońca
Kapambwe Mulenga
ur.
1963
zm.
1996
2/0
Nkana Red Devils
Obrońca
Kingsley Musabula
26 grudnia
1973
0/0
Zamsure FC
Obrońca
Harrison Tembo
0/0
Kabwe Warriors
Pomocnik
Joel Bwalya
14 października
1972
3/0
K.R.C. Zuid-West-Vlaanderen
Pomocnik
Tenant Chilumba
22 sierpnia
1972
4/0
Power Dynamos Kitwe
Pomocnik
John Lungu
12 czerwca
1966
3/0
Roan United
Pomocnik
Linos Makwaza
4 grudnia
1965
2/0
Power Dynamos Kitwe
Pomocnik
Evans Sakala
10 października
1970
5/1
Fidentia Rangers
Pomocnik
Happy Sichikolo
22 listopada
1973
3/0
Kabwe Warriors
Napastnik
Johnson Bwalya
3 grudnia
1967
4/0
FC Bulle
Napastnik
Kalusha Bwalya
16 sierpnia
1963
5/1
PSV Eindhoven
Napastnik
Kenneth Malitoli
20 sierpnia
1966
5/2
Espérance Tunis
Napastnik
Gibby Mbasela
24 października
1962
1/0
Espérance Tunis
Napastnik
Zeddy Saileti
16 stycznia
1969
5/1
Nkana Red Devils
Trener
Ian Porterfield
Grupa D
[
edytuj
|
edytuj kod
]
Ghana
[
edytuj
|
edytuj kod
]
#
Pozycja
Imię i nazwisko
Data urodzenia
Mecze/Gole na turnieju
Klub
Bramkarz
Simon Addo
11 grudnia
1974
0/0
Ashanti Gold SC
Bramkarz
Edward Ansah
1 lutego
1963
3/0
Port Authority
Bramkarz
Anthony Mensah
31 października
1972
0/0
Asante Kotoko Kumasi
Obrońca
Frank Amankwah
29 grudnia
1971
3/0
Asante Kotoko Kumasi
Obrońca
Emmanuel Ampeah
2/0
Asante Kotoko Kumasi
Obrońca
Emmanuel Armah
22 kwietnia
1968
0/0
Accra Hearts of Oak SC
Obrońca
Anthony Baffoe
25 maja
1965
2/0
FC Metz
Obrońca
Afo Dodoo
23 listopada
1973
1/0
Ashanti Gold SC
Obrońca
Agyeman Duah
17 października
1973
2/0
Asante Kotoko Kumasi
Obrońca
Stephen Frimpong Manso
15 maja
1959
3/0
Asante Kotoko Kumasi
Obrońca
Alexander Opoku
31 sierpnia
1974
0/0
VfB Lipsk
Obrońca
Bernard Whyte
3/0
Accra Hearts of Oak SC
Pomocnik
Joachin Yaw Acheampong
2 listopada
1973
2/0
Ashanti Gold SC
Pomocnik
Charles Akonnor
12 marca
1974
3/2
SC Fortuna Kolonia
Pomocnik
Samuel Johnson
25 lipca
1973
1/0
Accra Hearts of Oak SC
Pomocnik
Nii Lamptey
10 grudnia
1974
2/0
PSV Eindhoven
Pomocnik
Oscar Laud
1 maja
1976
0/0
Dawu Youngsters
Napastnik
George Arthur
1/0
Asante Kotoku Kumasi
Napastnik
Abédi Pelé
5 listopada
1962
3/0
Olympique Lyon
Napastnik
Kwame Ayew
28 grudnia
1973
2/0
US Lecce
Napastnik
Prince Polley
4 maja
1969
2/1
FC Twente
Napastnik
Anthony Yeboah
6 czerwca
1966
2/0
Eintracht Frankfurt
Trener
Emmanuel Aggrey-Finn
Gwinea
[
edytuj
|
edytuj kod
]
#
Pozycja
Imię i nazwisko
Data urodzenia
Mecze/Gole na turnieju
Klub
Bramkarz
Foda Laye Camara
0/0
Horoya AC
Bramkarz
Saliou Diallo
2/0
Hafia FC
Obrońca
Abdoul Karim Bangoura
2/0
bez klubu
Obrońca
Sita Camara
0/0
Université Club Kankan
Obrońca
Ousmane Fernández
0/0
ASFAG
Obrońca
Karifa Sidibé
0/0
Aubervilliers
Obrońca
Morlaye Soumah
4 listopada
1971
2/0
Valenciennes FC
Obrońca
Edgar Babara Sylla
2/0
Evry
Obrońca
Mohamadou Sylla
0/0
Liembeek
Obrońca
Mohamed Ofei Sylla
15 sierpnia
1974
2/0
Vannes OC
Pomocnik
Ansou Camara
0/0
RWD Molenbeek
Pomocnik
Ousmane N’Gom Camara
26 maja
1975
2/0
AS Kaloum Star
Pomocnik
Sékou Oumar Dramé
23 grudnia
1973
2/0
Stade d’Abidjan
Pomocnik
Sékou Soumah
1/0
Willem II Tilburg
Pomocnik
Abdoul Salam Sow
13 sierpnia
1970
2/0
KV Kortrijk
Pomocnik
Mohamed Sylla
22 lutego
1971
1/0
Willem II Tilburg
Pomocnik
Abdoul Karim Sylla
0/0
Olympic Conakry
Pomocnik
Pablo Thiam
3 stycznia
1974
1/0
1. FC Köln
Napastnik
Titi Camara
17 listopada
1972
2/1
AS Saint-Étienne
Napastnik
Fodé Camara
0/0
FCN Sint-Niklaas
Napastnik
Souleymane Oularé
16 października
1972
2/0
KSK Beveren
Napastnik
Alkaly Soumah
0/0
Hafia FC
Trener
Naby Camara
Senegal
[
edytuj
|
edytuj kod
]
#
Pozycja
Imię i nazwisko
Data urodzenia
Mecze/Gole na turnieju
Klub
Bramkarz
Papa Waly N’Diaye
1/0
ASC Jeanne d’Arc
Bramkarz
René Charles N’Diaye
0/0
AS Douanes
Bramkarz
Cheikh Seck
2/0
bez klubu
Obrońca
Moustapha Diagné
2/0
RC Fontainebleau
Obrońca
Mamadou Mariem Diallo
1/0
Port Autonome
Obrońca
Boubacar Gassama
2/0
Casa Sport
Obrońca
Momath Gueye
1/1
ASEC Ndiambour
Obrońca
Aly Male
3/0
ASC Jeanne d’Arc
Obrońca
Adolphe Mendy
3/0
ASEC Ndiambour
Obrońca
Issa Tambedou
3/0
Port Autonome
Pomocnik
Moussa Camara
2/0
AS Douanes
Pomocnik
Lamine Moise Cissé
2/0
ASC Diaraf
Pomocnik
Mamadou Faye
31 grudnia
1967
2/0
SC Bastia
Pomocnik
Mame Birame Mangane
1/0
Estrela Amadora
Pomocnik
Abdoul Yoro N’Diaye
0/0
AS Douanes
Pomocnik
Lamine Sagna
1/0
ASC Diaraf
Napastnik
Mamadou Diallo
21 sierpnia
1971
3/0
Kawkab Marrakech
Napastnik
Mamadou Diarra
1/0
Port Autonome
Napastnik
Alassane Dione
1/0
AS Douanes
Napastnik
Souleyman Sané
26 lutego
1961
3/0
SG Wattenscheid 09
Napastnik
Athanas Tendeng
3/1
Casa Sport
Napastnik
Amara Traoré
25 września
1965
1/0
FC Gueugnon
Trenerzy
Jules Bocandé
i
Saar Boubacar
Kategorie
:
Puchar Narodów Afryki
1994 w piłce nożnej
1994 w Afryce