Match Schedule
Time | Home Away | Prediction | Safe | Result | |||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HT |
Albirex Niigata
Kyoto Sanga
|
2 - 1 |
1 - 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Albirex Niigata (16.)
Kyoto Sanga (18.)
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 12:30 |
FC LNZ Cherkasy
FC Oleksandriya
|
1 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
LNZ Cherkasy (7.)
Oleksandriya (14.)
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 16:00 |
Frosinone Calcio
Pisa S.C.
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Frosinone Calcio
Pisa S.C.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 16:00 |
Seinäjoen JK
Vaasan PS
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Seinäjoen JK (4.)
VPS (6.)
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 16:00 |
FC Petrolul Ploiești
FC Universitatea Cluj
|
0 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Petrolul Ploiești (10.)
Universitatea Cluj (3.)
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 16:30 |
US Lecce
Mantova 1911
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
US Lecce
Mantova
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 17:00 |
Viborg FF
Aalborg BK
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Viborg FF (10.)
Aalborg BK (8.)
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 17:00 |
Piast Gliwice
GKS Katowice
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Piast Gliwice (5.)
GKS Katowice (13.)
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 17:00 |
Hammarby IF
IF Brommapojkarna
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Hammarby (3.)
Brommapojkarna (10.)
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 18:00 |
Jong AZ
Roda JC Kerkrade
|
2 - 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Jong AZ (11.)
Roda JC Kerkrade (12.)
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 18:00 |
Jong PSV
Jong Ajax
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Jong PSV (13.)
Jong Ajax (14.)
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 18:00 |
Bodrum FK
Gaziantep FK
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Bodrum FK (13.)
Gaziantep (14.)
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 18:00 |
Çaykur Rizespor
Istanbul Başakşehir FK
|
1 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Rizespor (11.)
Basaksehir FK (12.)
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 18:00 |
FC Barcelona
AS Monaco
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
FC Barcelona
AS Monaco
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 18:45 |
US Salernitana
Spezia Calcio
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
US Salernitana
Spezia Calcio
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 19:00 |
Luton Town
Burnley FC
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Luton Town (14.)
Burnley FC (15.)
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 19:00 |
FC Politehnica Iași
FC Dinamo București
|
1 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Politehnica Iași (16.)
FC Dinamo București (5.)
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 19:15 |
Cagliari Calcio
Carrarese Calcio
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Cagliari Calcio
Carrarese
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 19:15 |
FC Arouca
Vitória Guimarães
|
1 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
FC Arouca (11.)
Guimarães (12.)
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08. 22:00 |
CA Tigre
Godoy Cruz
|
1 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
CA Tigre (24.)
Godoy Cruz (23.)
|
Time | Home Away | Prediction | Safe | Result | |||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.08. 16:30 |
Paide Linnameeskond
BK Häcken
|
1 - 3 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Paide
Häcken
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 17:00 |
APOEL Nicosia
Slovan Bratislava
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
APOEL
Slovan Bratislava
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 17:00 |
FC Twente
FC Red Bull Salzburg
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Twente
FC Salzburg
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 17:00 |
FK Bodø/Glimt
Jagiellonia Bialystok
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
FK Bodø/Glimt
Jagiellonia Bialystok
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 17:00 |
Fenerbahçe SK
LOSC Lille
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Fenerbahçe
LOSC Lille
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 17:30 |
PAOK FC
Malmö FF
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
PAOK
Malmö FF
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 17:30 |
The New Saints FC
FC Petrocub Hîncești
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
The New Saints FC
Petrocub Hîncești
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:00 |
Ferencvárosi TC
FC Midtjylland
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Ferencvárosi TC
FC Midtjylland
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:00 |
Ludogorets Razgrad
Qarabag FK
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Ludogorets Razgrad
Qarabag FK
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:30 |
Carlisle United
Stoke City
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Carlisle United
Stoke City
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:30 |
Leyton Orient FC
AFC Newport County
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Leyton Orient FC
AFC Newport County
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:30 |
Stockport County FC
Blackburn Rovers
|
2 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Stockport County FC
Blackburn Rovers
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:30 |
FCSB Bucuresti
AC Sparta Praha
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
FCSB Bucuresti
Sparta Praha
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:30 |
St. Gilloise
SK Slavia Prague
|
2 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
St. Gilloise
SK Slavia Prague
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Barrow AFC
Port Vale FC
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Barrow AFC
Port Vale
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Bolton Wanderers
Mansfield Town
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Bolton Wanderers
Mansfield Town
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Bristol City
Coventry City
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Bristol City
Coventry City
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Bromley FC
AFC Wimbledon
|
2 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Bromley
AFC Wimbledon
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Burton Albion FC
Blackpool FC
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Burton Albion FC
Blackpool FC
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Cambridge United
Queens Park Rangers
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Cambridge United
Queens Park Rangers
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Cardiff City
Bristol Rovers
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Cardiff City
Bristol Rovers
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Charlton Athletic FC
Birmingham City
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Charlton Athletic
Birmingham City
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Colchester United
Reading FC
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Colchester United
Reading FC
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Crawley Town
Swindon Town
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Crawley Town
Swindon Town
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Derby County
Chesterfield FC
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Derby County
Chesterfield
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Fleetwood Town
West Bromwich Albion
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Fleetwood Town
West Bromwich
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Grimsby Town
Bradford City
|
2 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Grimsby Town
Bradford City
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Huddersfield Town
Morecambe FC
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Huddersfield Town
Morecambe FC
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Lincoln City
Harrogate Town FC
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Lincoln City
Harrogate Town FC
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Northampton Town
Wycombe
|
2 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Northampton Town
Wycombe
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Norwich City
Stevenage FC
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Norwich City
Stevenage FC
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Oxford United
Peterborough United
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Oxford United
Peterborough United
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Portsmouth FC
Millwall FC
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Portsmouth FC
Millwall FC
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Preston North End
Sunderland AFC
|
1 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Preston North End
Sunderland AFC
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Rotherham United
Crewe Alexandra
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Rotherham United
Crewe Alexandra
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Salford City
Doncaster Rovers
|
2 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Salford City
Doncaster Rovers
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Shrewsbury Town
Notts County
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Shrewsbury Town
Notts County
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Swansea City
Gillingham FC
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Swansea City
Gillingham FC
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Tranmere Rovers
Accrington Stanley FC
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Tranmere Rovers
Accrington
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Walsall FC
Exeter City
|
2 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Walsall FC
Exeter City
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Watford FC
Milton Keynes Dons
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Watford FC
Milton Keynes Dons
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Wigan Athletic
Barnsley FC
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Wigan Athletic
Barnsley
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
Glasgow Rangers
FC Dynamo Kyiv
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Glasgow Rangers
Dynamo Kiev
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 18:45 |
FK Mornar Bar
Paksi FC
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Mornar Bar
Paksi FC
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 19:00 |
Sheffield United
AFC Wrexham
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Sheffield United
Wrexham
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 19:00 |
AC Milan
AC Monza
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
AC Milan
AC Monza
|
|||||||||||||||||||||||||||
13.08. 22:00 |
Grêmio
Fluminense FC
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Grêmio
Fluminense FC
|
Time | Home Away | Prediction | Safe | Result | |||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.08. 00:30 |
Colo-Colo
Atlético Junior
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Colo-Colo
Atlético Junior
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.08. 00:30 |
San Lorenzo
Atletico MG
|
1 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
San Lorenzo
Atletico MG
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.08. 14:00 |
FC Astana
Corvinul Hunedoara
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
FC Astana
Hunedoara
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.08. 16:00 |
FK RFS
UE Santa Coloma
|
3 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
FK RFS
Santa Coloma
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.08. 16:00 |
Fehérvár FC
AC Omonia Nicosia
|
2 - 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Fehérvár
Omonia Nicosia
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.08. 17:00 |
Fredrikstad
FK Haugesund
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Fredrikstad (5.)
FK Haugesund (16.)
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.08. 18:45 |
Hull City
Sheffield Wednesday
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Hull City
Sheffield Wednesday
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.08. 18:45 |
Plymouth Argyle FC
Cheltenham Town
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Plymouth Argyle FC
Cheltenham Town
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.08. 19:00 |
Leeds United
Middlesbrough FC
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Leeds United
Middlesbrough
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.08. 22:00 |
Peñarol
The Strongest
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Peñarol
The Strongest
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.08. 22:30 |
Internacional
Juventude
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Match Info
Internacional (15.)
Juventude (12.)
|
Time | Home Away | Prediction | Safe | Result | |||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15.08. 00:30 |
Botafogo FR
SE Palmeiras
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Botafogo FR
Palmeiras
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 00:30 |
Talleres de Córdoba
River Plate
|
1 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Talleres de Córdoba
River Plate
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 16:00 |
Lincoln Red Imps
FK Dinamo Minsk
|
0 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Lincoln Red Imps
Dinamo Minsk
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 16:00 |
Rapid Vienna
Trabzonspor
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Rapid Vienna
Trabzonspor
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 16:00 |
FC Flora Tallinn
Víkingur Reykjavik
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Flora Tallinn
Víkingur Reykjavik
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 16:00 |
Legia Warsaw
Brøndby IF
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Legia Warsaw
Brøndby IF
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 16:00 |
Pyunik Yerevan
FC Ordabasy
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Pyunik Yerevan
Ordabasy
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 16:00 |
Sabah FK
St Patrick's Athletic
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Sabah FK
St Patrick's
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 16:30 |
Zira FK
NK Osijek
|
2 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Zira FK
Osijek
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 17:00 |
Athletic Bilbao
FC Getafe
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Athletic Bilbao (13.)
FC Getafe (16.)
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 17:00 |
FC Viktoria Plzeň
FC Kryvbas Kryvyi Rih
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
FC Viktoria Plzeň
Kryvbas Kryvyi Rih
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 17:00 |
IF Elfsborg
HNK Rijeka
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
IF Elfsborg
HNK Rijeka
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 17:00 |
CFR Cluj
Maccabi Petah Tikva
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
CFR Cluj
Maccabi Petah Tikva
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 17:00 |
Djurgårdens IF
Tampereen Ilves
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Djurgårdens IF
Ilves
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 17:00 |
FC Baník Ostrava
FC Copenhagen
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
FC Baník Ostrava
FC Copenhagen
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 17:00 |
Hapoel Be’er Scheva
FK Mladá Boleslav
|
2 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
H. Be’er Scheva
FK Mladá Boleslav
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 17:00 |
Pafos FC
CSKA 1948 Sofia
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Pafos
CSKA Sofia
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 17:00 |
SK Brann
St. Mirren FC
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
SK Brann
St. Mirren FC
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 17:00 |
Sheriff Tiraspol
Olimpija Ljubljana
|
2 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Sheriff Tiraspol
Olimpija Ljubljana
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 17:00 |
Tromsø IL
Kilmarnock FC
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Tromsø IL
Kilmarnock FC
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 17:30 |
AEK Athens
FC Noah
|
3 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
AEK Athens
Noah
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 17:45 |
Istanbul Başakşehir FK
FC Iberia 1999 Tiflis
|
3 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Basaksehir FK
Iberia 1999
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 18:00 |
Cercle Brugge
Molde FK
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Cercle Brugge
Molde FK
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 18:00 |
FK Vojvodina
NK Maribor
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Vojvodina
NK Maribor
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 18:00 |
HŠK Zrinjski Mostar
Botev Plovdiv
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
HŠK Zrinjski Mostar
Botev Plovdiv
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 18:00 |
KF Drita
FK Auda
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Drita
FK Auda
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 18:15 |
Ajax Amsterdam
Panathinaikos FC
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Ajax
Panathinaikos
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 18:30 |
Granada CF
Albacete Balompié
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Granada CF (12.)
Albacete Balompié (1.)
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 18:30 |
FC Lugano
FK Partizan Belgrade
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Lugano
FK Partizan Belgrade
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 18:30 |
Maccabi Tel Aviv
FK Panevėžys
|
3 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Maccabi Tel Aviv
FK Panevėžys
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 18:30 |
Servette FC
Sporting Braga
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Servette FC
Sporting Braga
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 18:30 |
KAA Gent
Silkeborg IF
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
KAA Gent
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 18:30 |
Slask Wroclaw
FC St. Gallen
|
2 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Slask Wroclaw
St. Gallen
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 18:30 |
Wisła Kraków
FC Spartak Trnava
|
2 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
W. Kraków
Trnava
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 19:00 |
FK Borac Banja Luka
KÍ Klaksvík
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Borac Banja Luka
KÍ Klaksvík
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 19:00 |
Shamrock Rovers
NK Celje
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Shamrock Rovers
Celje
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 19:00 |
FK Dečić Tuzi
HJK Helsinki
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
FK Dečić
HJK Helsinki
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 19:00 |
Hajduk Split
MFK Ružomberok
|
2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Hajduk Split
Ružomberok
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 19:00 |
Larne FC
FC Ballkani
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Larne FC
FC Ballkani
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 19:00 |
Puskás Akadémia FC
FC Ararat-Armenia
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Puskás Akadémia
Ararat-Armenia
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 19:15 |
Vitória Guimarães
FC Zurich
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Guimarães
FC Zurich
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 19:30 |
Betis Sevilla
FC Girona
|
2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Betis Sevilla (15.)
FC Girona (19.)
|
|||||||||||||||||||||||||||
15.08. 22:00 |
Nacional Montevideo
São Paulo FC
|
1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||
Match Info
Montevideo
São Paulo FC
|